Konkurs "Magia chemii jutra" - wyniki

O tym, jakie możliwości otwiera przed uczniami chemia, przekonali się uczestnicy konkursu "Magia chemii jutra". A kto okazał się najlepszy?

W konkursie brały udział trzyosobowe drużyny, które miały rozwiązać arkusz z zadaniami. Zainteresowanie konkursem było na tyle duże, że często otrzymywaliśmy zgłoszenia maksymalnej liczby trzech zespołów z każdej szkoły.

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że:

Miejsce 1. zajął zespół "Koπerniki" z I Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi w składzie: Zuzana Pilc, Marlena Marcinkowska, Mateusz Bąk.

Miejsce 2. zajął zespół "Reprezentacja I LO" z I Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi w składzie: Krzysztof Skorupa, Kinga Karolak, Paweł Szlachciński.

Miejsce 3. zajął zespół "Bytnarówka" z XXIX Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi w składzie: Aleksandra Piaseczna, Stanisław Morańda, Kacper Łyczywek.

Serdecznie gratulujemy laureatom!

Nagrody zostaną wysłane pocztą w ciągu 60 dni na adres szkoły.

Jesteśmy pewni, że wiedza, jaką wykazali wszyscy uczestnicy naszego konkursu, stanowi zapowiedź obiecujących wyników na studiach chemicznych i technicznych.